دیدگاه کاربران

با سلام

در این صفحه دیدگاه تعدادی از دوستان رو قرار میدیم که با ما همکاری داشتند

سایت lormusics

عکسهای صحبتمون در تلگرام : (11 و 12 اردیبهشت 1399)

توضیحات:

این دوستمون دلیل راه انداختن این پیج شد. به طور کلی دوستانی که از قبل با من کار میکردند هر چقدر که جایی بشنوند من بدم که جایی نمیرن . ولی برام عجیب بود این دوستمون رفته در جایی که بد گفتند دفاع کنه بعد به اسم همین دوستمون بقیه زیرش حرفهای دیگه گفتند. برای همین هم لازم میدونم اطلاع بدم کلا الان ظرفیت سیستم ما 20 درصد دیگه جا داره و مشتریمون ترافیک بیشتر از اون حد نیاز نداره . برای همین عجله در گرفتن سایت های جدید نداریم . کلیه دوستانی که هر ناراحتی هم دارند اگر صاحب سایت هستند میتونند از سایتهای رقیب هم استفاده کنند و تستی کنند . یعنی پیشنهاد ساده اینطوری هست که بدون پیش داوری از 5 سایت پاپ اپ هر کدام دو روز استفاده کنند و هر کدوم بهتر بود پیش اون برگردند . که حتی این متن اینطوری نباشه که ما خیلی از خودمون تعریف کرده باشیم چون به نظر من اگه بی طرف با این تست قضاوت کنین نهایتا به سود خودتون هم میشه. و در نتیجه شما با تجربه خودتون بتونین نظر بدین .

البته اگه از ما نارضایتی بود ایراداتمون رو هم بهمون بگین که تا حد امکان رفع کنیم.

چرا این صفحه ایده خیلی خوبی شد:

با اینکه وقت زیاد ندارم ولی حتما این ایده رو میخواستم تست کنم. چون اگه حتی تو صفحه اول یکی دو خط بیام درباره نظرات از زبان کاربران بنویسم ممکنه کسی بگه از خودش نوشته ولی این صفحه که مستقیما به صفحه نظر وبمستر تو سایتش لینک بده واقعا رد خور نداره.

از اونجا که اگه لینکهای مطالب دوستان رو میذاشتیم و موتور جستجو میدید کلی لینک خروجی میشد این مورد مشروط به لاگین کاربر شد. پس برای مشاهده به حساب کاربریتون لاگین کنین و بعد به همین صفحه برگردین


برای مشاهده ادامه مطلب، در سایت لاگین کنید