درباره ما

درباره ما


سیستم تبلیغاتی پاپ آپ می در نظر دارد تا محیط و بستری مناسب و حرفه ای برای مدیران و دارندگان وب سایتها فراهم کند تا بتوانند از بازدیدکنندگان خود به درآمد برسند.
پنجره هاي باز شو ( pop up ) پنجره هاي ثانويه مرورگر وب هستند كه هنگامي كه در یک وبگاه بر روی لینک یا محلی از قالب وبسایت کلیک می شود ، باز می شوند.
در این سیستم مدیران وب سایت می توانند با دادن ورودی پاپ آپ کسب درآمد کنند و همچنین کاربران می توانند با سپردن تبلیغات خود به این سامانه وبگاه مورد نظر خود را با استفاده از پاپ آپ ، معرفی نموده و بازدیدکنندگان خود را افزایش دهند

در صورتی که نیاز دارید تا سایت شما به سرعت بین کاربران اینترنت معرفی شود کافیست از منوی بالا ثبت نام کنید و برای ثبت سفارش تبلیغ جدید اقدام کنید.

صاحبان سایت نیز برای شروع به کسب درامد ثابت میتوانند ثبت نام کرده و سایتشان را در سیستم ثبت کنند.

در این سیستم همه چیز برای نمایش دهنده و تبلیغ دهنده منصفانه محاسبه میشود.


از کلیه وب مسترانی که صاحب سایت های فارسی زبان هستند دعوت میکنیم به جمع ما بپیوندند. ما به هیچ وجه ادعا نمیکنیم ده ها ، صدها و یا هزاران تومان!!!! به ازای هر بازدید کننده درامد دارید ولی از انجا که در پاپ اپ می همه چیز منصفانه محاسبه میشود شما نسبت به سایتهای دیگر درامد بیشتری از ما دریافت میکنید.

معیار صداقت ما نظر شماست.

کافیست یکبار امتحان کنید

شما میتوانید از منوی بالا ثبت نام نمایید و ظرف کمتر از یک دقیقه سایت خود را ثبت نمایید تا درامدی واقعی و دائمی داشته باشید.