قوانین

قوانین


فعالیت در سایت پاپ آپ می نشان دهنده پذیرش تمامی قوانین آمده در زیر است :
منظور از سامانه تبلیغاتی پاپ آپ می ، سایت popupme.net می باشد.

قوانین کسب درآمد کنندگان :

 

قوانین تبلیغ کنندگان :

 

وب سایت هایی که برای تبلیغات تایید نخواهند شد

 1. وب سایت های فروشگاهی که از کلمات( برنده شدید و یا برنده جایزه شدید و تبریک ) استفاده می کنند و چت روم ها
 2. وب سایت هایی که به هر دلیلی قبلا یک بار فیلتر شده اند.
 3. وب سایت های فروش وی پی ان و عبور از فیلترینگ و یا تبلیغات دانلود نرم افزار یا اپلیکیشنهای رفع فیلترینگ. در صورت ثبت چنین تبلیغاتی هزینه تبلیغ برگشت داده نخواهد شد
 4. وب سایت هایی که تبلیغات فروش وی پی ان دارند(هدر و یا بنر)
 5. وب سایت های فروش مقالات،کتب و محصولات مربوط به مسائل زناشویی.
 6. آموزش و نرم افزار های هک و تقلب.
 7. صفحات فروشگاهی که جهت تشویق و گول زدن کاربران،از کلمات تخفیف مانند : 80 درصد تخفیف و... استفاده میکنند.
 8. وب سایت های دانلود و خرید فیلم های غیر مجاز که امکان فیلتر شدن وبسایت وجود داشته باشد.
 9. درج هرگونه لینک تبلیغی که برای کاربر مستقیما پنجره دانلود یک برنامه یا فایل را باز کند بر خلاف قوانین است و در صورت عدم رعایت تبلیغ مسدود و هزینه هرگز برگشت داده نخواهد شد.
 10. ویرایش آگهی باید با اطلاع قبلی انجام شود،در غیر اینصورت آگهی مسدود خواهد شد.
 11. آن دسته از عزیزانی که بعد از فعال شدن تبلیغ اقدام به تغییر محتوای وب سایت مورد نظر بکنند تبلیغ مسدود و هزینه هرگز برگشت داده نخواهد شد.

حتی اگر سایتی تایید شود و هر سایتی که ثبت نام کرده در اینده شامل هر کدام از این موارد شود حذف خواهد شد و درامد ان صفر میشود.

در صورتی که سایتی به هر شکل با تغییر ظاهر تایید شود و یا حتی اگر بر اثر اشتباه ناظر سیستم پاپ اپ می تایید شده باشد در هر زمان که بررسی شود اگر هر کدوام از موارد تخلف ذکر شده در ان دیده شود حذف خواهد شد و درامد ان نیز صفر میشود.

پاپ اپ می هر زمان میتواند نسبت به تغییر شرایط این صفحه اقدام کند و کاربران موظفند با مراجعه به این صفحه از اخرین تغییرات و شرایط مطلع شوند

سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد پاپ آپ می و مسئولین آن ، هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی که بر روی این سامانه انجام می شود ندارند.
در صورتی که کاربری به قوانین عمل ننماید ، مدیریت سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد پاپ آپ می می تواند حساب کاربری فرد خاطی را برای همیشه یا برای مدت زمان معینی غیر فعال کرده و هیچ مبلغی بابت درآمد کسب شده کاربر خاطی و یا تبلیغ انجام شده ، پرداخت ننماید و همچنین می تواند تبلیغات فعال کاربر خاطی را حذف کند.
مسئولین سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد پاپ آپ می می توانند در هر زمانی به علت عدم رعایت قانون یا قوانین این سامانه توسط کاربری ، اقدامات لازم را انجام دهند و موظف نیستند قبل از هر اقدامی به کاربر خاطی اخطار دهند.
مدیریت سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد پاپ آپ می اجازه تغییر قوانین سامانه را در هر زمانی دارد و کاربران موظف هستند برای آگاهی از قوانین جدید سامانه ، به همین صفحه باز گردند.